Skład Opału

Skład Opału, Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Ozorkowie

Kierownik: Małgorzata Sobczuk
95-035 Ozorków ul. Prosta 11
tel. fax 42 718 11 11
tel. kom. 509 718 843
wegiel@gs-ozorkow.pl

pracujemy:
w dni robocze od 7:00 do 15:00
 w sobotę od 7:00 do 13:00

SPRZEDAJEMY DOBRY POLSKI WĘGIEL !

  • Jesteśmy Autoryzowanym Sprzedawcą Polskiej Grupy Górniczej
  • Pracujemy w dystrybucji opału ponad 30 lat
  • Jesteśmy członkiem Izby Gospodarczej Sprzedawców Polskiego Węgla
  • Odbieramy węgiel drogą kolejową i samochodową
  • Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną
  • Gwarantujemy załadunek nowoczesną ładowarką
  • Dysponujemy wagą elektroniczną 50 TON
  • Sprzedajemy wyłącznie polski węgiel
  • Dostarczamy towar do klienta
  • Workujemy węgiel i ekogroszek przy pomocy linii automatycznej
  • Prowadzimy sprzedaż oryginalnych ekogroszków: PIEKLORZ, RETOPAL, SKARBEK
  • Przyjmujemy płatności kartą

Prowadzimy SPRZEDAŻ RATALNĄ !!!

Ceny węgla opałowego z Polskiej Grupy Górniczej Sp. z o.o.

Nazwa kopalnidane Klasa zbytu wartość opałowa Qir [MJ/kg]Uziarnienie [mm]PopiółSiarkaCena brutto
bez akcyzy [zł/t]
Cena brutto
z akcyzą [zł/t]
KWK Piast kostkamin.2563,00-200,005,00-9,000,61-1,00930,00967,47
KWK Ziemowitkostkamin.2563,00-200,005,00-9,000,61-1,00930,00967,47
KWK Sośnicakostkamin.2963,00-200,004,00-9,000,61-0,80950,00987,47
KWK Wujekkostkamin.2963,00-200,002,00-7,000,30-0,60950,00987,47
KWK Mysłowice-Wesołakostkamin.2863,00-200,003,00-8,000,30-0,60950,00987,47
KWK Jankowicekostkamin.2863,00-200,004,00-10,000,60950,00987,47
KWK Chwałowicekostkamin.2663,00-200,005,00-9,000,30-0,60950,00987,47
KWK Piast orzechmin.2525,00-80,003,00-9,000,61-1,00840,00877,47
KWK Jankowiceorzechmin.2825,00-80,004,00-10,000,41-0,60880,00917,47
KWK Marcelorzechmin.3025,00-80,002,00-6,000,21-0,60880,00917,47
KWK Murcki-Staszicorzech IImin.2825,00-50,002,00-8,00840,00877,47
KWK Murcki-Staszicorzech Imin.2840,00-80,002,00-8,00910,00947,47
KWK Mysłowice-Wesołaorzech Imin.2840,00-80,002,00-8,00910,00947,47
KWK Mysłowice-Wesołagroszek IImin.285,00-25,003,00-8,000,20-0,60820,00857,47
KWK Ziemowitgroszek 20-40min.2420,00-40,005,10-9,000,55-80,00760,00797,47
KWK Sośnicagroszekmin.288,00-31,504,00-9,000,61-,80770,00807,47
Zakład Produkcji Ekopaliwakarlik ekogroszekmin.266,00-25,003,00-9,000,41-0.80850,00887,47
Zakład Produkcji Ekopaliwaretopal-ekogroszekmin.245,00-25,005,00-10,000,81-1,00820,00857,47
KWK Chwałowicepieklorz -Chwałowicemin.265,00-25,005,00-10,000,61-0,80870,00907,47
KWK Wujekekogroszek Wujekmin.285,00-25,002,00-7,000,60890,00927,47

Ceny asortymenów opałowych od innych producentów

Nazwa kopalniNazwa asortymentuKlasa zbytu wartość opałowa Qir [MJ/kg]Uziarnienie [mm]PopiółSiarkaCena brutto
bez akcyzy [zł/t]
Cena brutto
z akcyzą [zł/t]
KWK Piekary-Bobrekorzechmin.2825,00-80,008,000,60940,00977,47
KWK Piekarykostkamin.2763,00-200,009,001,001020,001057,47
KWK Piekaryskarbekmin.265,00-26,007,000,601090,001127,00
KWK Piekaryskarbek-worek 25kgmin.265,00-25,007,000,601170,001207,47
KWK Bobrekskarbek-worek 25kgmin,285,00-25,008,000,601100,001137,47
KWK Bobrekskarbekmin.285,00-25,008,000,601030,001067,47
MEDEXEKO Medex- worek 25kgmin,265,00-25,0010,00970,001007,47