O firmie

Działamy w zakresie handlu detalicznego i hurtowego, produkcji piekarsko-ciastkarskiej, konfekcjonowania i pakowania owoców i warzyw.

Pieczywo jest produkowane w oparciu o tradycyjne receptury i dostarczane jest do kilkudziesięciu odbiorców na terenie aglomeracji łódzkiej. W ostatnich latach wyroby z Naszej Piekarni Tradycyjnej zdobyły szereg nagród na konkursach piekarniczych. Obecnie możemy się pochwalić certyfikatami systemu "Jakość Tradycja" dla chleba kozackiego, klasztornego oraz żytniego tradycyjnego. Piekarnia Tradycyjna jest dostawcą pieczywa do sieci Selgros, hipermarketów Carrefour i sklepów niezależnych.

Dynamicznie rozwija się  Hurtownia Warzyw i Owoców. Oferujemy kompleksowe i całoroczne zaopatrzenie odbiorców w owoce i warzywa pakowane w opakowania zbiorcze i jednostkowe. Obsługujemy ponad 100 szkół w programie Owoce i Warzywa w Szkole.
Naszymi partnerami w tej branży są łódzkie hipermarkety: E. Leclerc, Selgros oraz sieci "Społem" w Łodzi. 

W zakresie handlu opałem zajmujemy się sprzedażą węgla i miału jako Autoryzowany Sprzedawca Polskiej Grupy Górniczej S.A. i oferujemy najwyższej jakości węgiel tej spółki.

W handlu nawozami i paszami posiadamy znaczącą pozycję na rynku lokalnym.

Centrum Budowlane i sklep metalowo-chemiczny zapewniają pełen zakres zaopatrzenia niezbędnego dla prowadzących budowy i remonty.

Posiadamy osiem sklepów spożywczo-przemysłowych w Ozorkowie i w okolicach tj. Modlnej, Czerchowie, Skotnikach, Solcy Wielkiej, Skromnicy, Sierpowie, Leśmierzu.

Nasze sklepy współpracują z siecią LEWIATAN.

Korzystamy z funduszy unijnych. Wdrożyliśmy system HACCP i opracowaliśmy strategię rozwoju firmy.
Prowadzimy rozbudowaną działalność socjalną. Wielkim powodzeniem cieszą się doroczne wycieczki załogi i członków. Odwiedziliśmy już kilka europejskich stolic w tym Wiedeń, Pragę i Wilno.

Systematycznie podnosimy swoje kwalifikacje poprzez szkolenia.