Strona główna    ::    Kontakt    ::    Napisz do nas    ::    gs@gs-ozorkow.pl                         
LOGOWANIE
Nick:
Haslo:
 
Rejestracja


Hurtownia warzyw i owoców


Hurtownia Warzyw i Owoców Gminnej Spółdzielni „S.Ch.” w Ozorkowie
ul. Prosta 1, 95-035 Ozorków, tel./fax (042) 718 17 11
e-mail:
warzywa@gs-ozorkow.pl

Godziny pracy Hurtowni Warzyw i Owoców: 6.00 – 14.00

Kierownik Magazynu Warzyw:
- Dawid Kurpiński - 42/718-17-11

- Posiadamy dwie linie do pakowania warzyw
- Najwyższej jakości warzywa i owoce
- Całoroczne zaopatrzenie
- Szeroki asortyment łącznie z produktami sezonowymi.
- Warzywa i ziemniaki pakowane w opakowania jednostkowe przystosowane do sprzedaży samoobsługowej.
- Wielkość paczek dostosowujemy do wymagań klienta od 0,5 do 5 kg.
- Ziemniaki przed pakowaniem są szczotkowane i selekcjonowane,
- Wszystkie jabłka pakowane w estetyczne kartony z nazwami odmian,
- Ziemniaki są znakowane numerem IORiN oraz numerem powiatu pochodzenia,
- Cebula kalibrowana na dwie wielkości 35/50 mmm oraz 50+,
- Elektroniczna wymiana dokumentów
- Stosujemy kody kreskowe EAN 13
- Stosujemy zasady Dobrych Praktyk oraz HACCP


Hurtownia Warzyw i Owoców
oferuje usługi pakowania oraz przepakowywania
w siatki: 1;2;2,5;5 kg.
Więcej informacji pod nr tel. 042/718-17-11

Asortyment Hurtowni Warzyw i Owoców

I. Informacje o warunkach przygotowania i przechowania warzyw i owoców w Gminnej Spółdzielni “Samopomoc Chłopska “ w Ozorkowie

Magazyn Owoców i Warzyw G.S. Ozorków ma powierzchnię ok. 500 m kw. co pozwala zgromadzić jednorazowo do 150 ton ziemniaków, warzyw i owoców. Budynek posiada rampę załadunkową o długości ok. 50 mb pozwalającą na sprawny załadunek paletyzowanego towaru.

W ramach powierzchni magazynowej dysponujemy wyposażoną w agregaty chłodnią pozwalającą utrzymywać w świeżości owoce miękkie oraz warzywa liściowe i delikatne.
Cała powierzchnia magazynowa jest dogrzewana w okresach niskich temperatur co gwarantuje utrzymanie jakości towaru i ciągłości handlu.
Pomieszczenia biurowe oraz środki łączności związane z prowadzeniem handlu znajdują się w obrębie budynku magazynowego co gwarantuje sprawny przepływ informacji.

II. Techniczne wyposażenie magazynu.

Magazyn owoców i warzyw GS Ozorków dysponuje następującym wyposażeniem:

szczotkarka do ziemniaków i warzyw,
stół selekcyjny z rolkami,
podajniki taśmowe,
dwie automatyczne wagi wielogłowicowe z komputerowym doborem porcji towaru,
automatyczny klipery zamykające w rękaw siatkowy z metkowaniem,
stół obrotowy do owijania palet siatką lub folią rozciągliwą,
wózek widłowy do załadunku towaru.
Wydajność pakowania ziemniaków i warzyw w opakowania jednostkowe wynosi:

  • 4000 kg/h dla paczek a 0,5-1 kg,
  • 2000 kg/h dla paczek a 2,5 kg,
  • 1500 kg/h dla paczek a 5 kg.

III. Współpraca z dostawcami.

Zaplecze produkcyjne dla prowadzonego przez nas skupu stanowi teren gminy Ozorków oraz sąsiadujących gmin: Łęczyca, Góra Św. Małgorzaty, Grabów, Piątek ,Daszyna, Dalików i Poddębice.
Objęty współpracą teren stanowi tradycyjny rejon produkcji warzywniczej o wysokiej jakości. Asortyment skupowanych warzyw obejmuje całą produkcję warzyw gruntowych rozszerzoną o produkty spod osłon (folia,Agryl). Spółdzielnia dysponuje również w okresie marzec-październik warzywami z produkcji szklarniowej z gospodarstw prowadzących uprawy w podłożach tradycyjnych oraz z upraw na nowoczesnych podłożach inertnych (pomidor, ogórek).
W zakresie dostaw ziemniaków korzystamy z bliskiego sąsiedztwa z dawnym województwem sieradzkim (gminy Dalików i Poddębice) gdzie prowadzi się na dużych powierzchniach uprawę ziemniaków bardzo wczesnych , przykrywanych folią i Agrylem oraz ziemniaków do przechowania.
Zaopatrzenie w owoce sezonowe realizujemy u dostawców z terenu gminy Ozorków gdzie znajduje się znaczna ilość sadów. Współpracujemy m.in. z producentami przedłużającymi podaż owoców miękkich poprzez przechowywanie w chłodniach z kontrolowaną atmosferą. W asortymencie oferowanych jabłek dysponujemy pełną gamą nowoczesnych odmian z intensywnych sadów i profesjonalnych przechowalni. Ciągłość dostaw towaru gwarantuje nam współpraca z grupą producencką sadowników z rejonu Rogowa.

Z najlepszymi dostawcami zawarliśmy Umowy Stałych Dostaw gwarantujące nam zaopatrzenie w szeroki asortyment dobrych jakościowo warzyw.
Dla utrzymania wysokiego poziomu jakościowego produkcji współpracujemy z Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach oraz zachodnimi firmami nasiennymi współorganizując szkolenia dla naszych dostawców. Rozpoczęliśmy wdrażanie dobrej praktyki rolniczej w gospodarstwach współpracujących z hurtownią.

Dla zabezpieczenia najwyższej jakości zdrowotnej oferowanych warzyw i owoców prowadzimy monitoring zawartości azotanów w produktach przy pomocy Łódzkiego Centrum Jakości (Gospodarstwo Pomocnicze I.J.H.A.R.S.).

27 lutego 2009 r. Kapituła Wojewódzka nominowała GS Ozorków
do tytułu POLSKI PRODUCENT ŻYWNOŚCI 2009
za produkt WŁOSZCZYZNA CEDROWICKA.

Każda edycja tego konkursu ma za zadanie promowanie regionalnych producentów żywności, produkujących dobrą, tanią i cenioną przez klientów żywność, produkowaną na polskich komponentach i w oparciu o polski kapitał.

Mieszanka warzyw zwana "Włoszczyzną Cedrowicką" jest gotowym zestawem warzyw pozwalającym docenić walory smakowe i aromat warzyw z Cedrowic.designed by WEBProjekt