Strona główna    ::    Kontakt    ::    Napisz do nas    ::    gs@gs-ozorkow.pl                         
LOGOWANIE
Nick:
Haslo:
 
Rejestracja


O firmie


Zarząd Spółdzielni stanowią:

 

Dariusz Szpakowski

Prezes Zarządu

Czesława Gieraga

Członek Zarządu

 

 

Członkowie Rady Nadzorczej:

- Zbigniew Saganiak

- Ryszard Kolasa

- Łukasz Grzelak

- Henryka Sajewicz

- Teresa Sęk

- Dariusz Figasiński

- Wiesława Małecka

- Jan Kujawa

- Andrzej Jaszczak

 

Działamy w zakresie handlu detalicznego i hurtowego, produkcji piekarsko-ciastkarskiej, konfekcjonowania i pakowania owoców i warzyw.

Pieczywo jest produkowane w oparciu o tradycyjne receptury i dostarczane jest do kilkudziesięciu odbiorców na terenie aglomeracji łódzkiej. W ostatnich latach wyroby z Naszej Piekarni Tradycyjnej zdobyły szereg nagród na konkursach piekarniczych. Obecnie możemy się pochwalić nominacją do tytułu Polski Producent żywności 2006 za chleb gryczany. Piekarnia Tradycyjna jest dostawcą pieczywa do sieci TESCO, hipermarketów REAL oraz dwu hal MAKRO w Łodzi.

 

Dynamicznie rozwija się dział konfekcjonowania i handlu owocami i warzywami. Oferujemy kompleksowe i całoroczne zaopatrzenie odbiorców w owoce i warzywa pakowane w opakowania zbiorcze i jednostkowe.
Naszymi partnerami w tej branży są łódzkie hipermarkety: E. Leclerc, Selgros oraz sieci "Społem" w Łodzi.
W zakresie handlu opałem zajmujemy się sprzedażą węgla i miału jako Autoryzowany Sprzedawca Kompanii Węglowej S.A. i oferujemy najwyższej jakości węgiel tej spółki.
W handlu nawozami i paszami posiadamy dominującą pozycję na rynku lokalnym.

Centrum Budowlane i sklepy metalowo-chemiczne zapewniają pełen zakres zaopatrzenia niezbędnego dla prowadzących budowy i remonty.

Posiadamy dziewięć sklepów spożywczo-przemysłowych w Ozorkowie i w okolicach tj. Modlnej, Czerchowie, Skotnikach, Solcy Wielkiej, Skromnicy, Sierpowie, Leśmierzu, Kowalewicach (gmina Parzęczew) . Nasze sklepy współpracują z siecią LEWIATAN.

Skutecznie zdobywamy dotację z funduszy unijnych. Zrealizowaliśmy dwa projekty doradcze z funduszy PHARE –wdrożenie systemu HACCP i strategie rozwoju firmy.
Prowadzimy rozbudowaną działalność socjalną. Wielkim powodzeniem cieszą się doroczne wycieczki załogi. Odwiedziliśmy już kilka europejskich stolic w tym Wiedeń, Pragę i Wilno.

 

         W skrócie:

  • Działamy od 1945 r.
  • Zrzeszamy ok. 150 członków w większości rolników.
  • Siedziba Spółdzielni to miasto Ozorków - położone 25 km od Łodzi.
  • Zatrudniamy 80 osób.
  • Poszukujemy odbiorców naszego nagrodzonego pieczywa, odbiorców warzyw i owoców oraz dobrych dostawców dla naszych sklepów i magazynów.

Budynek biura GS Ozorkówdesigned by WEBProjekt